Organizacja event'ów

Event? Konferencja? Kongres? Gdzie zorganizować? Skąd wziąć prelegentów? Dziennikarzy? Gości? I jeszcze wiele innych pytań, które sobie zadajesz i na które nie znasz odpowiedzi. My znamy je wszystkie.

{gallery}st_theme/co_robimy/eventy/top{/gallery}

event 0

Konferencje branżowe/prasowe

Oferujemy kompleksowe zaplanowanie, kreację, promocję oraz produkcję konferencji i spotkań biznesowych na najwyższym poziomie. Oprawą i wsparciem dla naszych działań jako organizatora lub współorganizatora wydarzenia, jest serwis branżowy www.terenyinwestycyjne.info oraz współpraca z liczącymi się na rynku partnerami medialnymi.

 
event 1

Kongresy

Z chęcią podejmiemy się zorganizowania większego wydarzenia medialnego typu kongres. Mając w dyspozycji zaplecze organizacyjne jak również bazę największych ośrodków konferencyjnych z powodzeniem zajmiemy się profesjonalną obsługą takiego wydarzenia.

 
event 2

Śniadania prasowe

Zorganizujemy kameralne śniadania prasowe będące dobrą alternatywą dla dużych konferencji. Zapewnimy obecność kluczowych, opiniotwórczych mediów branżowych. Mniej formalna atmosfera spotkania i bezpośredni kontakt sprzyjają lepszej komunikacji, swobodniejszej wymianie myśli oraz przekazaniu i uzyskaniu atrakcyjnych dla obu stron informacji.

 
event 3

Rejestracja wideokonferencji i kongresów

Organizujesz konferencję lub kongres? My dla Ciebie zarejestrujemy to wydarzenie. Wideorejestracji dokonujemy z jednej, dwóch lub trzech kamer w jakości HD. Dodatkowo świadczymy usługi profesjonalnego montażu tak aby zarejestrowany materiał był w pełni dynamiczny.

 

Rejestracja wywiadów i filmików eksperckich

Potrzebujesz materiału PR na potrzeby promocyjne w internecie? Jeśli tak to jesteśmy gotowi Ci pomóc. Nasz zespół opracuje pytania do wywiadu, zagadnienia do wypowiedzi eksperckich itp. a następnie nagramy i zmontujemy w dynamiczny materiał wideo.

 

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół to profesjonaliści i eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu Nieruchomości Komercyjnych i Terenów Inwestycyjnych w Polsce

Beata Cybulska

Media Manager
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowiskach handlowych w największych dziennikach ogólnopolskich i agencjach reklamowych. Przez ostatnie lata prowadziła wiele projektów marketingowych dla branży nieruchomości komercyjnych.
paulina

Paulina Sznajder

Project Specialist
W branży reklamowej od 4 lat. Prowadziła wiele projektów marketingowych dla klientów korporacyjnych. Zajmuje się koordynacją projektów specjalnych i obsługą klienta. 
pawel

Paweł Ziółkowski

Event Manager
Doświadczony event manager, mający w portfolio kompleksową organizację szeregu konferencji, kongresów, bankietów, road-shows i innych wydarzeń specjalnych dedykowanych administracji samorządowej, firmom z sektora MŚP oraz największym przedsiębiorstwom. 

Darek Cybulski

Creative Manager
Od lat związany z grafiką reklamową. Projektuje katalogi, czasopisma, broszury oraz strony www. Zajmuje się składem reklam, ogłoszeń, projektuje layotu do wielu prac. Pasjonuje się obróbką grafiki 3D, wizualizacji i animacji architektonicznych.

Zaufali nam

Kontakt

Adres: ul. Stalowa 18/8, 03-426 Warszawa
Tel./Fax: +48 22 506 043 486

Adres do korespondencji:
ul. Augustowska 1i/2, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: