Media

Strategia reklamowa, jak sprzedać teren inwestycyjny, gdzie wypromować nieruchomość? My wiemy jak tego dokonać – zrób to z nami.

{gallery}st_theme/co_robimy/media/top{/gallery}

media 0

Strategie reklamowe

W przygotowaniu strategii dla Państwa Firmy zapewnimy pomoc naszych ekspertów oraz realizację badań rynkowych we współpracy z partnerami zewnętrznymi. Na zlecenie naszych Klientów przeprowadzamy szereg profesjonalnych badań rynkowych tj. badania grup docelowych, pogłębione analizy zachowań i preferencji oraz wiele innych.

 
media 1

Planowanie i zakup mediów

W planowaniu i zakupie specjalizujemy się od 15 lat. Nasza wieloletnia znajomość rynku mediów w Polsce pozwala zrealizować każdą kampanię reklamową na preferencyjnych warunkach finansowych zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

 
media 2

Kampanie reklamowe w Google

Zajmujemy się tworzeniem i obsługą kampanii reklamowych w Google Adwords. Kampanie takie w połączeniu z rozsądną strategią reklamową dają ogromne możliwości ekspansji w najszybciej rozwijającym się kanale pozyskiwania Klientów.

 
media 3

Kampanie reklamowe w mediach społecznościowych

Obsługujemy również kampanie reklamowe w serwisach społecznościowych tj.: You Tube, Facebook, Linkedin, Golden Line. Zajmujemy się także obsługą fanpage'ów, które tworzymy dla naszych Klientów.

 

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół to profesjonaliści  eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu Nieruchomości Komercyjnych i Terenów Inwestycyjnych w Polsce

Beata Cybulska

Media Manager
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowiskach handlowych w największych dziennikach ogólnopolskich i agencjach reklamowych. Przez ostatnie lata prowadziła wiele projektów marketingowych dla branży nieruchomości komercyjnych.
paulina

Paulina Sznajder

Project Specialist
W branży reklamowej od 4 lat. Prowadziła wiele projektów marketingowych dla klientów korporacyjnych. Zajmuje się koordynacją projektów specjalnych i obsługą klienta. 
pawel

Paweł Ziółkowski

Event Manager
Doświadczony event manager, mający w portfolio kompleksową organizację szeregu konferencji, kongresów, bankietów, road-shows i innych wydarzeń specjalnych dedykowanych administracji samorządowej, firmom z sektora MŚP oraz największym przedsiębiorstwom. 

Darek Cybulski

Creative Manager
Od lat związany z grafiką reklamową. Projektuje katalogi, czasopisma, broszury oraz strony www. Zajmuje się składem reklam, ogłoszeń, projektuje layotu do wielu prac. Pasjonuje się obróbką grafiki 3D, wizualizacji i animacji architektonicznych.

Zaufali nam

Kontakt

Adres: ul. Stalowa 18/8, 03-426 Warszawa
Tel./Fax: +48 22 506 043 486

Adres do korespondencji:
ul. Augustowska 1i/2, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: