Produkcja graficzna

Sprzedajesz teren inwestycyjny, biuro, magazyn, organizujesz przetarg? My zaprojektujemy ogłoszenie, reklamę lub katalog aby Ci pomóc w sprzedaży.

{gallery}st_theme/co_robimy/grafika/top{/gallery}

grafika 0

Skład publikacji drukowanych

Nasz zespół profesjonalnych grafików projektuje wszelkiego rodzaju materiały graficzne od najprostszych ulotek poprzez plakaty, katalogi, gazety, kalendarze, reklamy prasowe i internetowe, a kończywszy na wielkoformatowych grafikach na billboardy.

 
grafika 1

Reklamy do mediów

Jeśli potrzebujesz reklamy do prasy lub internetu my zajmiemy się jej wykreowaniem i składem. Jeśli dokonasz zakupu reklamy w mediach za naszym pośrednictwem profesjonalny projekt graficzny będziesz miał gratis.

 
grafika 2

Skład ogłoszeń o przetargach

Obsługujemy zakup powierzchni reklamowej na ogłoszenia przetargowe, a co za tym idzie świadczymy skład ogłoszeń o przetargach z zachowaniem jednolitego wyglądu graficznego dla wszystkich składanych przez nas ogłoszeń.

 

Przesuń suwak w prawo i lewo

Retusz i obróbka graficzna fotografii

Nasz zespół profesjonalnie wyretuszuje i obrobi każde zdjęcie tak aby wyglądało jak najlepiej. Usługa obejmuje retusz, usuwanie szumów, korekcję barw i opcjonalnie fotomontaż..

 

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół to profesjonaliści i eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu Nieruchomości Komercyjnych i Terenów Inwestycyjnych w Polsce

Beata Cybulska

Media Manager
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowiskach handlowych w największych dziennikach ogólnopolskich i agencjach reklamowych. Przez ostatnie lata prowadziła wiele projektów marketingowych dla branży nieruchomości komercyjnych.
paulina

Paulina Sznajder

Project Specialist
W branży reklamowej od 4 lat. Prowadziła wiele projektów marketingowych dla klientów korporacyjnych. Zajmuje się koordynacją projektów specjalnych i obsługą klienta. 
pawel

Paweł Ziółkowski

Event Manager
Doświadczony event manager, mający w portfolio kompleksową organizację szeregu konferencji, kongresów, bankietów, road-shows i innych wydarzeń specjalnych dedykowanych administracji samorządowej, firmom z sektora MŚP oraz największym przedsiębiorstwom. 

Darek Cybulski

Creative Manager
Od lat związany z grafiką reklamową. Projektuje katalogi, czasopisma, broszury oraz strony www. Zajmuje się składem reklam, ogłoszeń, projektuje layotu do wielu prac. Pasjonuje się obróbką grafiki 3D, wizualizacji i animacji architektonicznych.

Zaufali nam

Kontakt

Adres: ul. Stalowa 18/8, 03-426 Warszawa
Tel./Fax: +48 22 506 043 486

Adres do korespondencji:
ul. Augustowska 1i/2, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: