Produkcja poligraficzna

Identyfikacja wizualna firmy to w dalszym ciągu niezbędny element biznesu. Dlatego z nami wydrukujesz każdy projekt, od ulotki po specjalistyczny katalog branżowy.

{gallery}st_theme/co_robimy/poligrafia/top{/gallery}

poligrafia 0

Druk broszur i ulotek

Drukujemy broszury i ulotki reklamowe dla klientów biznesowych. Wieloletnia współpraca z drukarniami z całej Polski pozwala nam utrzymać wysoką jakość produktu finalnego przy niskiej cenie.

 
poligrafia 1

Druk gazetek promocyjnych i insertów

Na potrzeby naszych Klientów drukujemy gazetki i inserty do dzienników ogólnopolskich między innymi Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Puls Biznesu.

 
poligrafia 2

Produkcja graficzna

Nasz zespół profesjonalnych grafików projektuje wszelkiego rodzaju materiały graficzne od najprostszych ulotek poprzez plakaty, katalogi, gazety, kalendarze, reklamy prasowe i internetowe, a kończywszy na wielkoformatowych grafikach na billboardy.

 

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół to profesjonaliści i eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu Nieruchomości Komercyjnych i Terenów Inwestycyjnych w Polsce

Beata Cybulska

Media Manager
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowiskach handlowych w największych dziennikach ogólnopolskich i agencjach reklamowych. Przez ostatnie lata prowadziła wiele projektów marketingowych dla branży nieruchomości komercyjnych.
paulina

Paulina Sznajder

Project Specialist
W branży reklamowej od 4 lat. Prowadziła wiele projektów marketingowych dla klientów korporacyjnych. Zajmuje się koordynacją projektów specjalnych i obsługą klienta. 
pawel

Paweł Ziółkowski

Event Manager
Doświadczony event manager, mający w portfolio kompleksową organizację szeregu konferencji, kongresów, bankietów, road-shows i innych wydarzeń specjalnych dedykowanych administracji samorządowej, firmom z sektora MŚP oraz największym przedsiębiorstwom. 

Darek Cybulski

Creative Manager
Od lat związany z grafiką reklamową. Projektuje katalogi, czasopisma, broszury oraz strony www. Zajmuje się składem reklam, ogłoszeń, projektuje layotu do wielu prac. Pasjonuje się obróbką grafiki 3D, wizualizacji i animacji architektonicznych.

Zaufali nam

Kontakt

Adres: ul. Stalowa 18/8, 03-426 Warszawa
Tel./Fax: +48 22 506 043 486

Adres do korespondencji:
ul. Augustowska 1i/2, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: