Wizualizacje

Bez wizualizacji 3D sprzedaż inwestycji ani drgnie. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie grafiki 3D, foto-realistycznych wizualizacji architektonicznych, wizualizacji wnętrz.

{gallery}st_theme/co_robimy/wizualizacje/top{/gallery}

wideorelacje 0

Wizualizacje architektoniczne

To idealna forma promocji każdej inwestycji. Dostarczamy wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje 3D, tworzone w oparciu o najnowsze technologie i narzędzia. Powstają w celu zobrazowania wizji architekta poprzez ukazanie wyglądu budynku, kolorystyki, struktury elewacji lub obiektu w kontekście otoczenia.

 

Animacje 3D

Nasze animacje 3D świetnie zobrazują przyszłą inwestycję i wprawią ją w ruch. Animacja 3D to wysokiej klasy narzędzie marketingowe, które pomoże wypromować inwestycję.

 

Przesuń suwak w prawo i lewo

Retusz i obróbka graficzna fotografii

Profesjonalnie wyretuszujemy i obrobimy każde zdjęcie tak aby wyglądało jak najkorzystniej. Usługa obejmuje retusz, usuwanie szumów, korekcję barw i opcjonalnie fotomontaż.

 

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół to profesjonaliści i eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu Nieruchomości Komercyjnych i Terenów Inwestycyjnych w Polsce

Beata Cybulska

Media Manager
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowiskach handlowych w największych dziennikach ogólnopolskich i agencjach reklamowych. Przez ostatnie lata prowadziła wiele projektów marketingowych dla branży nieruchomości komercyjnych.
paulina

Paulina Sznajder

Project Specialist
W branży reklamowej od 4 lat. Prowadziła wiele projektów marketingowych dla klientów korporacyjnych. Zajmuje się koordynacją projektów specjalnych i obsługą klienta. 
pawel

Paweł Ziółkowski

Event Manager
Doświadczony event manager, mający w portfolio kompleksową organizację szeregu konferencji, kongresów, bankietów, road-shows i innych wydarzeń specjalnych dedykowanych administracji samorządowej, firmom z sektora MŚP oraz największym przedsiębiorstwom. 

Darek Cybulski

Creative Manager
Od lat związany z grafiką reklamową. Projektuje katalogi, czasopisma, broszury oraz strony www. Zajmuje się składem reklam, ogłoszeń, projektuje layotu do wielu prac. Pasjonuje się obróbką grafiki 3D, wizualizacji i animacji architektonicznych.

Zaufali nam

Kontakt

Adres: ul. Stalowa 18/8, 03-426 Warszawa
Tel./Fax: +48 22 506 043 486

Adres do korespondencji:
ul. Augustowska 1i/2, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: