Wideorelacje i fotorelacje

Rejestracja wideo wydarzeń biznesowych to podstawa w dzisiejszym biznesie.
Postaw na innowacje i wypromuj swoją firmę w Internecie.

{gallery}st_theme/co_robimy/wideorelacje/top{/gallery}

wideorelacje 0

Rejestracja wideokonferencji i kongresów

Organizujesz konferencję lub kongres? My dla Ciebie zarejestrujemy to wydarzenie. Wideo rejestracji dokonujemy z jednej, dwóch lub trzech kamer w jakości HD. Dodatkowo świadczymy usługi profesjonalnego montażu tak aby zarejestrowany materiał był w pełni dynamiczny.

 

Filmy promocyjne

Tworzymy spoty reklamowe i filmy na strony internetowe. Spot reklamowy to najlepszy sposób na wypromowanie miasta, inwestycji lub terenów inwestycyjnych.

 

Rejestracja wywiadów i filmików eksperckich

Potrzebujesz materiału PR na potrzeby promocyjne w Internecie? Pomożemy go Tobie przygotować. Nasz zespół redakcyjny opracuje pytania do wywiadu, zagadnienia do wypowiedzi eksperckich, a następnie nagramy i zmontujemy w dynamiczny materiał wideo.

 
wideorelacje 1

Fotorelacje z wydarzeń biznesowych

Nasi fotoreporterzy obsłużą każde wydarzenie, konferencje, kongresy, śniadania prasowe oraz imprezy plenerowe.

 

Team

Nasz zespół to profesjonaliści i eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu Nieruchomości Komercyjnych i Terenów Inwestycyjnych w Polsce

Beata Cybulska

Media Manager
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowiskach handlowych w największych dziennikach ogólnopolskich i agencjach reklamowych. Przez ostatnie lata prowadziła wiele projektów marketingowych dla branży nieruchomości komercyjnych.
paulina

Paulina Sznajder

Project Specialist
W branży reklamowej od 4 lat. Prowadziła wiele projektów marketingowych dla klientów korporacyjnych. Zajmuje się koordynacją projektów specjalnych i obsługą klienta. 
pawel

Paweł Ziółkowski

Event Manager
Doświadczony event manager, mający w portfolio kompleksową organizację szeregu konferencji, kongresów, bankietów, road-shows i innych wydarzeń specjalnych dedykowanych administracji samorządowej, firmom z sektora MŚP oraz największym przedsiębiorstwom. 

Darek Cybulski

Creative Manager
Od lat związany z grafiką reklamową. Projektuje katalogi, czasopisma, broszury oraz strony www. Zajmuje się składem reklam, ogłoszeń, projektuje layotu do wielu prac. Pasjonuje się obróbką grafiki 3D, wizualizacji i animacji architektonicznych.

Zaufali nam

Kontakt

Adres: ul. Stalowa 18/8, 03-426 Warszawa
Tel./Fax: +48 22 506 043 486

Adres do korespondencji:
ul. Augustowska 1i/2, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: