Zdjęcia i panoramy 360 stopni

Profesjonalne zdjęcia i panoramy lotnicze dla zobrazowania Twojej inwestycji z innej perspektywy - nawet z wysokości 300 m.

{gallery}st_theme/foto_lotnicze{/gallery}

co-robimy-mini-0

Zdjęcia skośne

Wykonywane z niskiego poziomu lotniczego (ok 300 m) zazwyczaj pod kątem 40 stopni. Używane przeważnie są do nanoszenia na nich wizualizacji architektonicznych lub obrysów działek inwestycyjnych.

 
Wirtualny Spacer Play
Kliknij na zdjęcie i zobacz panoramę

Panoramy sferyczne 360 stopni

Panoramy sferyczne wykonane są z dużych wysokości np. 15m aż po panoramy lotnicze z 300 m. Najczęściej używane są do szerszej prezentacji inwestycji oraz terenów inwestycyjnych wraz z ich otoczeniem. Wykonujemy również panoramy sferyczne wewnątrz obiektów z poziomu ziemi np. zakłady produkcyjne, magazyny, hale itp.

 

Przesuń suwak w prawo lub lewo i zobacz różnicę

Retusz i obróbka graficzna fotografii

Profesjonalnie wyretuszujemy i obrobimy każde zdjęcie tak aby wyglądało jak najkorzystniej. Usługa obejmuje retusz, usuwanie szumów, korekcję barw i opcjonalnie fotomontaż.

 
co-robimy-mini-3

Profesjonalny sprzęt

Do realizacji sesji zdjęciowych używamy bezzałogowych statków powietrznych tzw. dronów. Dzięki nim zdjęcia mogą być wykonywane z dużych wysokości. Gwarantujemy wysoką jakość fotografii i profesjonalne przygotowanie materiału końcowego. Panoramy i zdjęcia wykonujemy na terenie całego kraju.

 

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół to profesjonaliści i eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu Nieruchomości Komercyjnych i Terenów Inwestycyjnych w Polsce

Beata Cybulska

Media Manager
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowiskach handlowych w największych dziennikach ogólnopolskich i agencjach reklamowych. Przez ostatnie lata prowadziła wiele projektów marketingowych dla branży nieruchomości komercyjnych.
paulina

Paulina Sznajder

Project Specialist
W branży reklamowej od 4 lat. Prowadziła wiele projektów marketingowych dla klientów korporacyjnych. Zajmuje się koordynacją projektów specjalnych i obsługą klienta. 
pawel

Paweł Ziółkowski

Event Manager
Doświadczony event manager, mający w portfolio kompleksową organizację szeregu konferencji, kongresów, bankietów, road-shows i innych wydarzeń specjalnych dedykowanych administracji samorządowej, firmom z sektora MŚP oraz największym przedsiębiorstwom. 

Darek Cybulski

Creative Manager
Od lat związany z grafiką reklamową. Projektuje katalogi, czasopisma, broszury oraz strony www. Zajmuje się składem reklam, ogłoszeń, projektuje layotu do wielu prac. Pasjonuje się obróbką grafiki 3D, wizualizacji i animacji architektonicznych.

Zaufali nam

Kontakt

Adres: ul. Stalowa 18/8, 03-426 Warszawa
Tel./Fax: +48 22 506 043 486

Adres do korespondencji:
ul. Augustowska 1i/2, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: