WWW

Zaprojektowanie i zbudowanie strony www w pełni funkcjonalnej i przyjaznej dla wyszukiwarek oraz użytkowników to w dzisiejszych czasach podstawa. Z nami taką zbudujesz.

www 0

Strony www

Strona internetowa to wizytówka, która świadczy o kulturze, profesjonalizmie i możliwościach Twojej firmy. Zadbaj o to, by dostosowana do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich Klientów, sprawiała jak najlepsze wrażenie. Dlatego już dziś oferujemy Ci usługę, dzięki której Twój biznes uzyska nowy, świeży i zachęcający wizerunek w sieci.

 
www 1

Wyszukiwarki ogłoszeń

Potrzebujesz w pełni funkcjonalnej wyszukiwarki ogłoszeń nieruchomości komercyjnych i terenów inwestycyjnych? My taką posiadamy. Nasza wyszukiwarka jest wyposażona w wiele funkcjonalności. Tworzenie nowych kategorii, system płatności, mapy Google to tylko niektóre atrybuty naszego systemu.

 
www 2

Aplikacje mobilne

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu aplikacji dla biznesu opracowanych na urządzenia mobilne. Tworzymy nowoczesne rozwiązania w sprawdzonych technologiach t.j.: Android, iOS, Windows Phone. Korzystając z doświadczenia jesteśmy w stanie doradzić jak wykonać aplikację najbardziej optymalnie.

 
www 3

Mapy Google

Budujemy serwisy i aplikacje z wykorzystaniem map Google. Mapy Google są najlepszym sposobem do zaprezentowania lokalizacji poszczególnych terenów inwestycyjnych i nieruchomości komercyjnych. Nasze serwisy oparte o system Google Maps są w pełni funkcjonalne a ich obsługa bardzo intuicyjna.

 

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół to profesjonaliści i eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu Nieruchomości Komercyjnych i Terenów Inwestycyjnych w Polsce

Beata Cybulska

Media Manager
Kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowiskach handlowych w największych dziennikach ogólnopolskich i agencjach reklamowych. Przez ostatnie lata prowadziła wiele projektów marketingowych dla branży nieruchomości komercyjnych.

Marta Śniegocka

Editorial Manager
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Collegium Civitas w Warszawie. W branży nieruchomości od 4 lat, w tym 2 lata na stanowisku redaktor naczelnej serwisu Tereny Inwestycyjne Info. W agencji odpowiedzialna za projekty merytoryczne.
magda w

Magdalena Wiśniewska

Event Manager
Doświadczona event manager, mająca w portfolio kompleksową organizację szeregu konferencji, kongresów, bankietów, road-shows i innych wydarzeń specjalnych dedykowanych administracji samorządowej, firmom z sektora MŚP oraz największym przedsiębiorstwom. Zajmuje się organizacją eventów dla serwisu Tereny Inwestycyjne Info oraz dla Klientów agencji. Odpowiada również za media relations.

Darek Cybulski

Creative Manager
Od lat związany z grafiką reklamową. Projektuje katalogi, czasopisma, broszury oraz strony www. Zajmuje się składem reklam, ogłoszeń, projektuje layotu do wielu prac. Pasjonuje się obróbką grafiki 3D, wizualizacji i animacji architektonicznych.

Zaufali nam

Kontakt

Adres: ul. Stalowa 18/8, 03-426 Warszawa
Tel./Fax: +48 22 698 39 14
Email: biuro@dbpart.com

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: