Produkcja graficzna

Sprzedajesz teren inwestycyjny, biuro, magazyn, organizujesz przetarg? My zaprojektujemy ogłoszenie, reklamę lub katalog aby Ci pomóc w sprzedaży.

grafika 0

Skład publikacji drukowanych

Nasz zespół profesjonalnych grafików projektuje wszelkiego rodzaju materiały graficzne od najprostszych ulotek poprzez plakaty, katalogi, gazety, kalendarze, reklamy prasowe i internetowe, a kończywszy na wielkoformatowych grafikach na billboardy.

 
grafika 1

Reklamy do mediów

Jeśli potrzebujesz reklamy do prasy lub internetu my zajmiemy się jej wykreowaniem i składem. Jeśli dokonasz zakupu reklamy w mediach za naszym pośrednictwem profesjonalny projekt graficzny będziesz miał gratis.

 
grafika 2

Skład ogłoszeń o przetargach

Obsługujemy zakup powierzchni reklamowej na ogłoszenia przetargowe, a co za tym idzie świadczymy skład ogłoszeń o przetargach z zachowaniem jednolitego wyglądu graficznego dla wszystkich składanych przez nas ogłoszeń.

 

Przesuń suwak w prawo i lewo

Retusz i obróbka graficzna fotografii

Nasz zespół profesjonalnie wyretuszuje i obrobi każde zdjęcie tak aby wyglądało jak najlepiej. Usługa obejmuje retusz, usuwanie szumów, korekcję barw i opcjonalnie fotomontaż..

 

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół to profesjonaliści i eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu Nieruchomości Komercyjnych i Terenów Inwestycyjnych w Polsce

Beata Cybulska

Media Manager
Kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowiskach handlowych w największych dziennikach ogólnopolskich i agencjach reklamowych. Przez ostatnie lata prowadziła wiele projektów marketingowych dla branży nieruchomości komercyjnych.

Marta Śniegocka

Editorial Manager
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Collegium Civitas w Warszawie. W branży nieruchomości od 4 lat, w tym 2 lata na stanowisku redaktor naczelnej serwisu Tereny Inwestycyjne Info. W agencji odpowiedzialna za projekty merytoryczne.
magda w

Magdalena Wiśniewska

Event Manager
Doświadczona event manager, mająca w portfolio kompleksową organizację szeregu konferencji, kongresów, bankietów, road-shows i innych wydarzeń specjalnych dedykowanych administracji samorządowej, firmom z sektora MŚP oraz największym przedsiębiorstwom. Zajmuje się organizacją eventów dla serwisu Tereny Inwestycyjne Info oraz dla Klientów agencji. Odpowiada również za media relations.

Darek Cybulski

Creative Manager
Od lat związany z grafiką reklamową. Projektuje katalogi, czasopisma, broszury oraz strony www. Zajmuje się składem reklam, ogłoszeń, projektuje layotu do wielu prac. Pasjonuje się obróbką grafiki 3D, wizualizacji i animacji architektonicznych.

Zaufali nam

Kontakt

Adres: ul. Stalowa 18/8, 03-426 Warszawa
Tel./Fax: +48 22 698 39 14
Email: biuro@dbpart.com

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: