Wizualizacje

Bez wizualizacji 3D sprzedaż inwestycji ani drgnie. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie grafiki 3D, foto-realistycznych wizualizacji architektonicznych, wizualizacji wnętrz.

wideorelacje 0

Wizualizacje architektoniczne

To idealna forma promocji każdej inwestycji. Dostarczamy wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje 3D, tworzone w oparciu o najnowsze technologie i narzędzia. Powstają w celu zobrazowania wizji architekta poprzez ukazanie wyglądu budynku, kolorystyki, struktury elewacji lub obiektu w kontekście otoczenia.

 

Animacje 3D

Nasze animacje 3D świetnie zobrazują przyszłą inwestycję i wprawią ją w ruch. Animacja 3D to wysokiej klasy narzędzie marketingowe, które pomoże wypromować inwestycję.

 

Przesuń suwak w prawo i lewo

Retusz i obróbka graficzna fotografii

Profesjonalnie wyretuszujemy i obrobimy każde zdjęcie tak aby wyglądało jak najkorzystniej. Usługa obejmuje retusz, usuwanie szumów, korekcję barw i opcjonalnie fotomontaż.

 

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół to profesjonaliści i eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu Nieruchomości Komercyjnych i Terenów Inwestycyjnych w Polsce

Beata Cybulska

Media Manager
Kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowiskach handlowych w największych dziennikach ogólnopolskich i agencjach reklamowych. Przez ostatnie lata prowadziła wiele projektów marketingowych dla branży nieruchomości komercyjnych.

Marta Śniegocka

Editorial Manager
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Collegium Civitas w Warszawie. W branży nieruchomości od 4 lat, w tym 2 lata na stanowisku redaktor naczelnej serwisu Tereny Inwestycyjne Info. W agencji odpowiedzialna za projekty merytoryczne.
magda w

Magdalena Wiśniewska

Event Manager
Doświadczona event manager, mająca w portfolio kompleksową organizację szeregu konferencji, kongresów, bankietów, road-shows i innych wydarzeń specjalnych dedykowanych administracji samorządowej, firmom z sektora MŚP oraz największym przedsiębiorstwom. Zajmuje się organizacją eventów dla serwisu Tereny Inwestycyjne Info oraz dla Klientów agencji. Odpowiada również za media relations.

Darek Cybulski

Creative Manager
Od lat związany z grafiką reklamową. Projektuje katalogi, czasopisma, broszury oraz strony www. Zajmuje się składem reklam, ogłoszeń, projektuje layotu do wielu prac. Pasjonuje się obróbką grafiki 3D, wizualizacji i animacji architektonicznych.

Zaufali nam

Kontakt

Adres: ul. Stalowa 18/8, 03-426 Warszawa
Tel./Fax: +48 22 698 39 14
Email: biuro@dbpart.com

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: